Monday, September 24, 2007

Карнобат

На 21.09.2007 заедно с новия ми отбор по лека атлетика “Локомотив 55” заминахме за Шосейния пробег в Карнобат .Пътувахме със сутрешния влак, който пристигна около 12 часа.Настанихме се в хотел “Карнобат” , който беше в близост до трасето.Легнахме да починем и следобяд разтичахме леко около 2-3 км .Вечерта се разходиме из Карнобат и си легнахме към 12 часа…:) , защото следващия ден беше съзтезателен. Моят старт беше в 11 часа имах достатъчно време да разгледам трасето , което по нареджа беше с дължина 1 км (но всъщност се оказа около 900 метра).Загрях добре -около 1-2 км после направих малко упражнения за гъвкавост и се чувствах готов за старта. Конкуренцията беше на много добро ниво . Тръгнах с групата , но бях в крайната и част . В първата обиколка всички се движехме заедно ,но в началото на втората останахме 8 човека от общо 18 . Към средата на втората обиколка останахме 6 човека като всичките бяха медалисти от последното републиканско , но това не ме уплаши и успях да изпреваря единия и се класирах на 5-то място. Това беше едно от най - добрите ми бягания досега . Останах много доволен . Следващата проява, на която ще участвам е шосейният пробег във Варна и състезанието по Ориентиране “BROWNCUP2007“ в Г.Оряховица.