Thursday, April 26, 2007

Търново

Няма да пиша много затова състезание ,защото нямам много причини затова . Националната купа се проведе на 15 Април в едно село около град Търново (Шемшево) . Още преди да дойда знаех ,че ще бъде труден старт ,защото в Търново няма приятни области за ориентиране . Терена беше чист гъсталак с много баир . Картата беше вярна само на моменти имаше малки разминавания в границите . Старта беше отложен с 30 мин , но мисля ,че това не повлия сериозно на никой състезател . Тръгнах добре , без грешки в ориентирането , но усещах ,че бягането не ми спори . За 7 - ма дойде първата по сериозна грешка от окло 2 30 - 3 мин после направих още няколко и в крайна сметка завърших с губене от около 5 мин , но с много слабо бягане . Заех 5 то място на 5 мин и нещо от първия Огнян Грозданов , а втори и трети станаха съответно Васил Михайлов и Виктор Мерджанов.Ето и карта с вариантите ми http://picasaweb.google.co.uk/olboyarow/KrossDp2007/photo#5057696326896506946